Pravidelné úklidy

Naše firma provádí pravidelný kompletní úklid pro firmy i organizace, administrativní budovy, bytové domy, školy, kanceláře, úřady státní správy, sportovní a zábavní zařízení. Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidové práce na základě individuální dohody. V případě zájmu ošetříme Vaše PVC, lino, dlažbu, ochranným polymerním voskem. V rámci úklidových služeb můžeme zajistit kompletní hygienický servis. Na Vaši žádost Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku (cena již od 0,80/m2). Využijte možnost vyzkoušet kvalitu našich služeb uzavřením smlouvy na dobu určitou. Současně poskytujeme v závislosti na velikosti objektu a četnosti úklidu výrazné zvýhodnění (např. snížení ceny za čištění koberců, čištění čalounění a mytí oken). V rámci zajištění kompletních služeb pro naše zákazníky nabízíme kompletní sortiment hygienického programu, úklidové prostředky.

Pravidelný úklid provádíme nejlépe s Vámi stanovenou periodou, dle přesně definovaného a projednaného rozpisu činností. Úklid je prováděn dle základního rozdělení v jednotlivých prostorách Vaší firmy.

Všechny úklidové práce provádíme v době, kterou si sami vyberete. Ráno, před důležitým jednáním nebo třeba na konci každého dne. Na začátku spolupráce sestavíme podle vašich požadavků konkrétní plán úklidu. Díky přesnému harmonogramu tak máte jistotu, že vaše kanceláře budou vždy reprezentativní a připravené na běžný pracovní ruch.

uklid

Hlavním úkolem v úklidu a čištění považujeme ne jen viditelné odstranění nepořádku, především se jedná také o dlouhodobou údržbu a ochranu nám svěřených hodnot. Tohoto dosahujeme tím, že školíme naše pracovníky tak, aby odváděli kvalitní práci, správně používali technologie a měli odpovědný přístup k práci. Naším cílem je zajistit rychlý a efektivní úklidový servis pro naše stálé i nové zákazníky.

Včas reagujeme na poznámky objednatele ke kvalitě nebo úklidovému postupu a snažíme se okamžitě odstraňovat nedostatky a dodržovat smluvní podmínky. Naši pracovníci jsou bezúhonní a spolehliví. V případě nemoci nebo dovolené pracovníka, poskytujeme adekvátní náhradu.

Ať už se jedná o pravidelný úklid Vašich prostor nebo jen o dílčí práce, vždy se můžete spolehnout na kvalitní výsledek a serióznost našich zaměstnanců.
Svěřte péči o Vaši firmu do rukou profesionálů.

 

koberce koberce Tipy na čištění koberců kontakty Design by Schamann.net